Baltur Tas. Tur. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Firma Adı : Baltur Tas. Tur. San. ve Tic. Ltd. Sti. Yetkili Kişi : Süleyman Altun
İl : Balıkesir İlçe : Bandırma
Sektör : TURIZM Alt Sektör : T-11
Telefon : 02667130061 Fax : 02667130061
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Atatürk Cad. No.2 Bandırma / Balıkesir

Firma Tanıtımı :

Firmamız, Baltur turizm; Taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Bursa - Bandırma, Bandırma - Bursa, Erdek - Bursa, Bandırma - Balıkesir, Balıkesir - Bandırma Güzergahlarında taşımacılık hizmeti veren firmamızın başlıca öncülüğü "müşteri memnuniyeti"dir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli taşımacılık hizmeti sunan firmamız, sektöründe tanınmış firmalar arasında yer almaktadır.

Gelişen teknoloji yakından takip eden firmamız, günün koşullarına göre araçlarını her zaman yenileyerek müşterilerimizin daha rahat ve konforlu seyahat etmelerini sağlamak için, canla başla çalışmaktadır.

Firmamız, Baltur Turizm; Kendini yenilemek ve geliştirmek için her türlü görüş ve önerilerinize açıktır. Sormak, görüş ve düşünceleriniz için bizi her zaman arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.

Bu firma sayfası 10 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: bursa tasimacilik, bursa bandirma tasimacilik, bandirma tasimacilik, bandirma bursa tasimacilik, erdek tasimacilik, erdek bandirma tasimacilik, bandirma tasimacilik, bandirma balikesir tasimacilik, balikesir tasimacilik, balikesir bandirma tasimacilik, baltur tasimacilik,

Baltur Tas. Tur. San. ve Tic. Ltd. Sti. firması 15 Ağustos 2018 Çarşamba 04:01 tarihinde T-11 sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: