Şehirsel Mimari Maket

Firma Adı : Şehirsel Mimari Maket Yetkili Kişi : Tansel Gül
İl : Bursa İlçe : Nilüfer
Sektör : INSAAT-DEKARASYON Alt Sektör : İ-3
Telefon : 02244137040 Fax : 02244137040
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Ertuğrul Mahallesi, 135. Sokak No. 12d/C Nilüfer / Bursa

Firma Tanıtımı :

Maketler inşaat firmasının henüz bitmemiş projesinin mini görseli olarak hazırlanmaktadır.

Satış ofislerinde fuarlarda sergilenip, tüketiciye karşı oluşturulan güvenli arttırmakta, inşaat firmasının işine verdiği önemi göstermektedir.

İnşaat sektöründeki eski yap-sat dönemi yerine sat-yap şekline dönmüş ve büyük projeler yanında, daha küçük ölçekli işlerde de maket yapımı önemli hale gelmiştir.

Projelerin bir parçası da KAT MAKETİ olup, daire içi detayların maket olarak yapılması, örnek daire yapımı yerine geçmekte daha düşük maliyet ile, müşterinin karar verme ve ikna olma etkisini arttırmaktadır.

Satış firmalarının, müteahhitlerin bürolarında fuarlarda hangi işleri yaptıkları ve yapacakları, artık kelimelerin ve tariflerin yerine gerçeği yansıtan maketlerin üzerinden anlatımı, inandırıcılığı sağlamaktadır. Herkesin çizim projelerinin üzerinden projeleri anlamasını beklemek yerine çevre düzenlemesine kadar görsel inandırıcılığı ile maket kolay bir anlatım yöntemidir.

Mimari maketler maliyetli gibi düşünülse de, yapımı tamamlanmamış işlerin satışını çok hızlandırmakta, müşterinin tam anlayacağı bir ortam sunmaktadır. Maliyetini hızlı kazanç, prestij, güven ve firmanın ciddiyeti olarak geri kazandırmaktadır.

Bu firma sayfası 10 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: bursa mimari maket, mimari maket, mimari maket yapımı, inşaat maket yapımı, maket mimari, maket, inşaat maketi, 3d maket, 3 boyutlu maket, konut maketleri, bursa maket, maketler, karton maket, render, iç mimarlar, tefriş maket, mimari proje, inşaat proje, proje maket, inşaat modelleri, arazi maket, bursa inşaat maketleri, 3d proje, inşaat maket tasarım, site maketi, fabrika maketi, avm maketi,

Şehirsel Mimari Maket firması 15 Ağustos 2018 Çarşamba 04:01 tarihinde İ-3 sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: