Hürbakış Gazetesi

Firma Adı : Hürbakış Gazetesi Yetkili Kişi : Ahmet Karayün
İl : İstanbul İlçe : Büyükçekmece
Sektör : REKLAM Alt Sektör : R-2
Telefon : 02128822525 Fax : 02128822526
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

19 Mayıs Mh. Şehit Serdar Erdal Sk. No:3 Büyükçekmece / İstanbul

Firma Tanıtımı :

17 yıldır yayın yapan haber portalı. Dünyadan, Türkiye’den güncel haberler ve İstanbul’dan yerel haberler veren, her gün güncellenen bir haber siteyiz.
Aynı zamanda HÜRBAKIŞ isimli gazetemiz İstanbul 3. Bölgede yayınlanmaktadır. Her hafta basılan gazetemiz Küçükçekmece, Avcılar, Bahçeşehir, Esenkent, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca ve Silivri ilçelerini kapsamaktadır.
Zayi ilanı, kayıp ilanı, isim değişikliği ilanı, mahkeme ilanı gibi yerel gazete ilanlarınızı gazetede yayınlatmak için 0212 882 25 25 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu firma sayfası 679 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: Haber, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri, yerel haberler, yerel haber siteleri, yerel haberci, yerel haber İstanbul, yerel haber gazetesi, yerel haber siteleri, yerel haber oku, yerel gazete manşetleri, yerel gazete oku, yerel gazete haberleri, yerel gazete ilanı, yerel gazete ilan, yerel gazete ilanları, zayi ilanı, zayi ilanları, zayi ilanı örneği, isim değişikliği ilanı, mahkeme ilanı, yerel gazeteye reklam vermek, yerel gazete ilanı vermek, kimliğimi kaybettim nasıl ilan vereceğim, yerel,

Hürbakış Gazetesi firması 15 Ağustos 2018 Çarşamba 04:02 tarihinde R-2 sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: