Çatı Merdiveni

Firma Adı : Çatı Merdiveni Yetkili Kişi : Murat Avcı
İl : İstanbul İlçe : Sultanbeyli
Sektör : INSAAT MALZEMELERI Alt Sektör : İ-2
Telefon : 05345109272 Fax :
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Selimpaşa mahallesi gül sokak no:343

Firma Tanıtımı :

Çatı Merdivenleri uygulandığı alanda, alttan bakıldığında, merdiven kapalıyken tavanda şık bir kapak görüntüsü sunuyor. Tercihinize göre beyaz boyalı çatı merdiveni veya ham ahşap çatı merdiveni olabilmesi mümkün.

Çatı Merdivenlerinin standart modelleri dışında, çatı çıkışlı alüminyum merdiven, elektronik alüminyum merdiven, özel yangın kapaklı ahşap ve alüminyum merdivenler gibi farklı modeller de bulunuyor.

Dubleks ve çatı katı olan evlerde veya iş yerlerinde rahat ulaşım sağlayan çatı merdivenleri değişik tasarımları ile oldukça pratik ve kullanışlı modelleri ile mekanlara rahatlık ve estetik kazandırıyor. Ahşap ve metalin muhteşem birlikteliği ile tasarlanmış merdivenler kullanılacak mekanın dekorasyonuna hiç bir olumsuz etki yaratmadan oldukça estetik bir şekilde monte edilerek çatı katlarına kolaylıkla ulaşım yapmanızı sağlayacak son derece sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Katlanabilir merdivenler mekanın dekorasyonunu bozmadan kapalı durumdayken fark edilmeyecek şekilde monte ediliyor.

Çatı merdiveni praktiker ile çatı katınıza güvenli ve rahat bir şekilde çıkmanızı sağlar.Tavana doğru katlanıp kaldırılabilen merdiven yer kaplama açısındanda önem taşır. Genellikle ahşap malzemeden üretilen çatı merdivenleriüç veya dört katlanır bölümlerden oluşur. Cilali olup istediğiniz renkte olabilir. Dayanıklı ve sağlamdır. Katlanır çatı merdivenleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar ile ilgi telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu firma sayfası 653 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: Çatı merdiveni, çatı merdivenleri, çatı merdiven modelleri, çatı merdiven, çatı merdivenler, çatı merdiven montajı, aydın çatı merdiveni, çatı merdiven firması,

Çatı Merdiveni firması 15 Ağustos 2018 Çarşamba tarihinde İ-2 sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: