Mesut Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti.

Firma Adı : Mesut Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti. Yetkili Kişi : Mesut Kabalcı
İl : Ankara İlçe : Çankaya
Sektör : BILGISAYAR Alt Sektör : B-8
Telefon : 03124302022 Fax : 03124302022
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Ziyagökalp Cad. No:28/1 Kızılay/Ankara

Firma Tanıtımı :

MESCOM BİLGİSAYARLARI ANA DAĞITICISI. MARKA TESCİLLİ, HYB HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGELİ. 2 YIL PARÇA, 3 YIL MONİTÖR İTHALATÇI GARANTİ BELGELİ, SÜREKLİ PARÇA DESTEKLİ. HAZIR SİSTEM FİYATLARINI PİYASADAN KIYASLAYINIZ.
CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), IBM, MESCOM, PACKARD BELL VE HER MARKA MASAÜSTÜ BİLGİSAYARLARIN UYGUN FİYATLARLA SATIŞI. FİYATLARIMIZI PİYASALARDAN KIYASLAYINIZ.
ACER, APPLE, ASUS, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VE HER MARKA LAPTOPLARIN UYGUN FİYATLARLA SATIŞI. FİYATLARIMIZI PİYASADAN KIYASLAYINIZ.
ACER, APPLE, ASUS, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VE HER MARKA LAPTOPLARIN ORİJİNAL, ORTA KALİTE MUADİL ADAPTÖRLERİ VE BATARYALARI. YEDEK PARÇA SATIŞI.
ACER, APPLE, ASUS, CASPER, ESCORD, EXPER, DELL, HEWLEDD PACCKARD (HP), LENOVO, LG, IBM, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, VE HER MARKA LAPTOPLARIN UYGUN FİYATLARLA TSE-HYB HİZMET YETERLİLİK BELGELİ, TEKNİK SERVİS RUHSATLI VE TECRÜBELİ ELEMANI BULUNAN FİRMAMIZDA TAMİRİ VE BAKIMI. ÖZEL SERVİS. TAMİR FİYATLARIMIZI PİYASALARDAN KIYASLAYINIZ.
MASAÜSTÜ VE LAPTOP BİLGİSAYARINIZIN MODELİ DEĞİŞTİRİLİR. ESKİ BİLGİSAYAR VE PARÇALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR, YENİ MODEL MASAÜSTÜ VEYA LAPTOP PC İLE DEĞİŞTİRİLİR.
ANAKART, CPU (ŞOKLAMA VE KIRILAN CPU\\\'YA BACAK TAKMA.), RAM, HARDDISK, EKRAN KARTI, MONİTÖR, DVD CD RW, PRINTER, SCANNER, GÜÇ KAYNAĞI, KAMERA, MP3, MP4 CİHAZI VE TÜM BİLGİSAYAR PARÇALARININ TAMİRİ.
BIOS YAZILIR. HER MARKA ANAKART\\\' IN KARE VE DİKDÖRTGEN BIOS YAZILIMI BAYİİLERE ÖZEL FİYATTAN YAZILIR.
HARDDİSK\\\'TEN CİHAZLA BİLGİ KURTARMA. HARDDİSK\\\'İN MARKASI NE OLURSA OLSUN, YANMIŞ, ENTEGRELERİ PATLAMIŞ VEYA FORMATLANMIŞ OLSUN BİLGİLERİ KURTARILIR. KURTARILAN BİLGİLERİ CD VEYA HARDDİSK\\\'E ATILIR.
GARANTİSİ BİTMİŞ HARDDİSKLER, YURT DIŞINDAN SADECE KARGO VEYA UPGRADE ÜCRETİ FİRMAMIZA ÖDEMEK SURETİYLE, DEĞİŞTİRİLİP TESLİM EDİLİR.
İTHALATÇININ HASAR TESPİTİ YAPTIĞI GARANTİ İÇİNE ALMADIĞI, GARANTİSİ DEVAM EDEN HARDDİSKLER FİRMAMIZ TARAFINDAN YURT DIŞINDA DEĞİŞTİRİLİP SADECE KARGO ÜCRETİ ALINARAK KULLANICIYA TESLİM EDİLİR.
BİLGİSAYAR KULLANICILARINA, BİLGİSAYARININ MARKASI NE OLURSA OLSUN YERİNDE SERVİS BAKIM ANLAŞMASI YAPILIR. BİLGİSAYARINIZ YERİNDE ONARILIR. BAKIM SÖZLEŞMESİ FİRMALARA, KURUMLARA OKULLARA DA YAPILIR. FİRMAMIZIN HYB HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGELİ BAKIM SÖZLEŞMESİ BRÖŞÜRÜNDEN İSTEYİNİZ VEYA INTERNET SİTEMİZDEN İNDİRİNİZ.
VOLTAJINA GÖRE HER TÜRLÜ CİHAZ İÇİN ADAPTÖR YAPILIR. İSTEĞE GÖRE KABLO YAPILIR.
EV VE İŞYERLERİNİZE KAMERA VE ALARM SİSTEMİ KURULUR. BİLGİSAYAR DESTEKLİ KAMERALARIN HAREKETE DUYARLI HARDDİSKİN GÜNLERCE KAYIT YAPMA ÖZELLİĞİ VARDIR.
1985 YILINDAN BERİ ÜRETİLEN TÜM PARÇA VE CİHAZLARIN DRIVER\\\'LARI BULUNMAKTADIR. UYGUN FİYATTAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.
2.EL BİLGİSAYAR VE PARÇALARI BULUNUR. 2. EL PARÇALARINIZ ALINIR, YENİ MODELLE DEĞİŞTİRLİR. 2.EL FİYAT LİSTESİNİ İSTEYİNİZ.
DOPING, SMILE, SUPER ONLINE, TTNET, TURKNET, TÜRK TELEKOM SABİT TELEFON, UYDU NET SABİT TELEFON ABONELİĞİ FİRMAMIZDA YAPILIR.
WEB SİTESİ KURULUR. FİRMALAR, OKULLAR, ŞAHSİ WEB SİTESİ YAPILIR.
AKSESUAR VE SARF MALZEMELERİ SATIŞI. FİYAT LİSTESİ İSTEYEBİLİRSİNİZ.
TONER, KARTÜŞ ORİJİNAL VE MUADİL SATIŞI. TONER KARTÜŞ DOLUMU. UYGUN FİYATLA VE GARANTİLDİR.
ANAHTAR TESLİMİ İNTERNET CAFE KURULUMU UYGUN FİYATTAN YAPILIR.
OEM PARÇALAR ANAKART, CPU , CPU FAN, RAM, HARDDİSK, EKRAN KARTI, KASA, SES KARTI, DVD RW, MONİTÖR, KAMERA, WEB CAM, YAZICI, SCANNER, PROJEKSİYON DİĞER TÜM BİLGİSAYAR PARÇALARI UYGUN FİYATTAN SATIŞI YAPILIR. FİYAT SORABİLİR, LİSTE İSTEYEBİLİRSİNİZ.
BUSINESS ONE YAZILIM, TÜREV YAZILIM, VE DİĞER TÜM YAZILIMLARIN BAYİLİĞİ.
İSTEĞE GÖRE ÖZEL PROGRAM YAZILIMI YAPILIR.
BİLGİSAYAR KLÜP ÜYELİĞİ. ÜYE OLANLARA EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ. ÜCRETSİZ BİLGİSAYAR FUARLARI. YENİ FİYAT MAİLLERİ. BİLGİSAYAR TAMİRLERİNDE İNDİRİM VE ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ.
BU İLANIMIZI GÖRDÜM DİYEN HERKESE DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ ADRES TAKİP PROGRAMI HEDİYE EDİLİR. KULLANMASI KOLAY HERKESİN KULLANABİLECEĞİ ADRES TAKİP PROGRAMI.
PİYASADA ARAYIPTA BULAMADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİSAYARLA İLGİLİ MALZEMELER İÇİN ARAYINIZ. FİRMAMIZIN ELİNDE OLMASA BİLE MALZEMEYİ BULARAK KULLANICIYA TEMİN EDER.

Bu firma sayfası 962 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: bios güncelleme, harddiskten bilgi kurtarma, laptop tamiri, web tasarım, oem parçaları,

Mesut Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti. firması 25 Eylül 2018 Salı 21:00 tarihinde B-8 sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: